17 Haziran 2012

Promod Türkiye'de!


PROMOD” TÜRKİYE’YE,
NİŞANTAŞI’NDAN “MERHABA” DEDİ!
Dünyanın en önemli moda markalarından biri olan Fransız markası “Promod”, İstanbullu kadınların yeni tercihi olmayı hedefliyor!Nişantaşı'nda renkli bir parti ve mini defileyle Türkiye'ye merhaba diyen Promod'un alışveriş için ilk sırada bir adres olmaya aday !
Promod-Nişantaşı


Açılışı yapılan mağaza, Maçka, Teşvikiye ve Hüsrev Gerede caddelerinin kesiştiği köşede,  235 m²'lik bir alana sahip bulunuyor.

Mağaza’nın açılışı nedeniyle organize edilen basın buluşmasında, Promod Türkiye Ülke Müdürü Ali Al Khalil, “Promod, 52 ülkede 976’dan fazla mağaza ile dünya çapında bilinen bir marka ve bu markayı Türkiye’ye getirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.” diyerek,  Nişantaşı ve Buyaka mağazalarından sonra, Türkiye’deki tüm büyük şehirleri hedef alan kapsamlı bir yayılma planı izleyeceklerini belirtti.
PROMODA’A GÖRE MODA: “Benim” modam! 
Promod koleksiyonları, genç ve aktif kadınlar için rahat kadın giysileri ve aksesuarları üreten karma bir stilist ekibi tarafından tasarlanıyor.
Kadınlar Promod’ un İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile, sofistike ve feminen bir görünüm kazanıyor; giysiler parlak, lureks, pul ve kaplamalarla canlılık kazanıyor.

 Floresan renklerin dokunuşu ile siluetleri canlanıyor. Promod koleksiyonunu, her iki haftada bir kadınların talep ettiği farklı moda öğeleri ile yeniliyor.
Promod 2012  Sezon Koleksiyonunda sizi neler bekliyor?

ALLURE COCKTAIL
 • Bir dizi uçuk ve tozpembe gölgelendirmelerle birlikte simli pullarla zenginleştirilmiş basit şekiller, akışkan malzemeler, geometrik dekorlar.
 • Silueti yükseltmek amacıyla topuklu ayakkabılar ve el çantaları.

SAINT-TROPEZ
 • Bir dizi pastel rengin beyazla birlikte kullanıldığı yaz tazeliği, Brigitte Bardot stili.
 • Sezonun temel parçalarında kuşgözü süslemeler ve dantel işlemeler bulunmaktadır: örgü ceketler, kare bluzlar, düz şortlar ve çiçek desenli elbiseler

SUMMER ROCK
 • Sezonun temel parçaları Rock yıldızlarından ilham almaktadır: kırpık bluzlar, kurdeleli ve baskılı T-şörtler, uzun tül etekler fermuarlar, yaka düğmeleri ve suni elmaslarla tamamlanmış. Tamamı, beyazın yoğun olduğu pozitif/negatif grafik stilinde.

ETHNO METAL
 • Mineral yansımalarla zenginleştirilmiş, çölden ilham alan gölgelendirmeler. Tamamı sezonun doğru şekillerini taşır: box ceket, uzun etek, şortlar ve kırpık Metalik aksesuarlar silueti tamamlar.
FLUOS
 • Floresan gölgelendirmelerle uyumlu modern ve saf beyaz parçalar: sarı, eflatun, turuncu. 
 • Dekoratif renkli atletler, şortlar, yuvarlak pantolonlar, spor elbiseler
 • Aksesuarların tamamında floresans.

VAUDOU
 • Renkli çizgiler ve floresan dokunuşlara sahip düz parçalarla modern bir stile bürünen kabile stili
 • “Eşarp” desenleri, renkli tulumlar ve şortlar


Promod-Buyaka