16 Ağustos 2012

H&M Sonbahar
  
Bildiğimiz gibi dünyaca ünlü şarkıcı Lana Del Rey bu sonbaharda H&M'in modeli oluyor.Şu anda müzik dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Lana Del Rey, bu sonbaharda H&M’in ana kampanyasının yüzü oluyor. 
 
Kampanya için Lana, H&M’in sonbahar koleksiyonundan pembe angora kazak, desenli taytlar, tüvit motosikletçi ceketi ve bedene oturan deri ayrıntılı elbise gibi temel parçaları giyiyor.  
Lana, yazılı basında yer alacak Inez van Lamsweerde ve Vinoodh Matadin tarafından çekilen kampanyada modellik yapacak ve ayrıca yönetmen Johan Renck tarafından çekilecek reklamda “Blue Velvet” şarkısını yeniden yorumlayacak.

 Bu yılın başında “Born to Die” albümündeki “Video Games” şarkısıyla dünya çapında bir stara dönüşen Lana, benzersiz kişisel stili ile tanınıyor. 
 

 Reklam filminin tamamı, televizyon kampanyası için kullanılacak versiyonlarıyla birlikte 19 Eylül tarihinden itibaren hm.com adresinde izlenebilir.
 Lana Del Rey, Ekim ayında H&M’in kış modasına yönelik kampanyasında da yer alacak.


Koleksiyona şöyle bir göz atarsak ,

Benim için arzu nesnelerinden biri bu bordo deri pantolon..

Bu sonbaharda hepimiz bu pastel renklerde , giydiğimizde hem şık hemde rahat edebileceğimiz kazaklardan birer ikişer hayır en iyisi her renginden edinelim!  Geçen sezon patlama yaşayan çiçek desenlerini bu sonbaharda da  görmek mümkün.. Belki biraz daha farklı renk tonlarıyla..


Peplumsuz bir sonbahar olabilir mi?!Bu kolyeye resmen bayıldım! Ne yazık ki hala böyle bir tanesine sahip değilim!

Pantolonlar iddialı ve ben bunu çok seviyorumm! 

Zımba detaylı ne olursa olsun kalbimin sahibidir.. Çiçek desenleri gibi onlarda bize henüz veda etmeyenlerden..


Chanel’in mirası tüvit ceketlere bayılıyorum bu yüzden bu motorcu tüvit cekete hayran kaldım. H&M gerçekten çok güzel modernize etmiş..
   
 Bazen sadece biraz pul biraz payet ve gerisi hikaye!