26 Ağustos 2012

Olive Green Peplum!


Peplum furyasından bende nasibimi zeytin yeşili  Primark ile aldım.. ( Kabul biraz sarıya kaçıyor ama bence zeytin yeşili -.- )

Eteğim H&M , kesimini çok beğeniyorum arkası uzun önü oval bir şekilde kısalıyor.

Bu beyaz oxfordlarıma bayılıyorum ama daha sık giymeliyim sanırım hala biraz rahatsızlık veriyor , Topshop.
Siyah-Beyaz olan bileklikler de H&M .


I benefited from the peplum trend with this olive green peplum top which is from Primark

I love this skirt because of its oval shaped and its short front long back , H&M
I bought this white oxford shoes from Topshop , but I should wear them frequently because they are a little uncomfortable..

Lastly , these black-white bracelets are from H&M


Gördüğünüz gibi fotoğraf çekmeye önce aşağıda çok daha güzel bir manzarayla başlamıştık fakat sağ olsun kaldığımız mahallenin - gerçi Londra'da kaldığımız 1 2 mahalle daha oldu oralarda da durum farklı değildi- deli ve evsizleri boldu..

Alkolik bir tanesinin gelip arkadaşımı korkutması ve koşar adım merdivenlere yönlendirmesiyle! (bu gerçekten komikti Gizem :D ) birkaç poz çekip geri döndük..

Gerçekten çok gariptiler..

Eğer Londra'ya gitmek gibi bir planınız varsa , evet Bethnal Green gerçekten konum olarak çok iyi ana hat üzerinde 2. bölgede çoğu yere fazlasıyla yakın ve konaklama uygun fakat! rahatısz edilmeniz kaçınılmaz.. Ve rahatsız edilmek diyorsam kesinlikle 'rahatsız' edilmektir kastım..

As you see , we started taking photos at near the river which has really great view , but thanks to our neighbourhood some homeless people disturbed us..

They were really weird!

Londra postlarını hızlandırmak dileğiyle!