13 Ağustos 2012

Primestore Kanyon'un Yeni Yıldızı

Pazartesi günü iş çıkışı Kanyon'a uğrayan Stylish Boy eğlenceli bir alışveriş yaparken, Paul Frank'in artık Primestore'da olduğunu duyan Glamour Girl, Kanyon Primestore'u ziyaret edip Cool Girl olmaya karar verdi :) Peki ya sizin iş çıkışı yapmayı sevdiğiniz şeyler neler?Glamour Girl at Primestore, Primestore at Kanyon! from göze şener on Vimeo.

Göze Şener harika bir iş çıkarmış! :)


California şehir modasının öncüsü Paul Frank, Türkiye’de artık, Primestore’da yer alıyor. Daha önce Kanyon’un sihirli kutusu olarak bilinen Kanyon Box’ta yine Primestore bünyesinde bulunan Paul Frank; giyimden, aksesuara uzanan geniş ürün yelpazesi ile bundan böyle Primestore’da tutkunlarını bekliyor.


Müşterilerine farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmak adına yola çıkan Primestore, birçok dünya markasını Türkiye’ye taşıyor. Paul Frank, Paul Frank Kids, Wesc, Bensimon, Gsus, Wise & Ope, Kothai ve Port Royale gibi özellikle gençler arasında çığır açan dünya markalarını Türkiye’ye taşıyan Primestore, sadece gençlere değil, tüm yaş gruplarına yönelik ürünleri ile “her yaşın markası” olmayı amaçlıyor.