15 Ocak 2013

Notting Hill

Notting Hill'e Hoşgeldiniz!
Dün uyanmamla filmi hatırlamam bir oldu ve bende tekrardan izledim daha sonra da bu yaz Notting Hill'de çekilen fotoğrafları düzenledim.. Ne yazık ki o gün biraz aceleye gelmişti ev arkadaşımızla birlikte geziyorduk ve çok fotoğraf çekilmedi gerçekten çok hoş mağazalar cafeler ve tezgahlar vardı pazar alanında..  Bir semt düşünün ki yaşıyor ! Çok güzeldi özellikle her binanın kapının farklı renkte olması o koca koca reklam tabelaları falan çok ilgimi çekti çok sevdim :)

Welcome to Notting Hill!

Yesterday , suddenly the movie came to my mind I wake up and I watched once again.. I edited the photos which is taken there , but I noticed that we could not take enough photos.. Imagine a neighborhood that is alive! It was so nice especially colorful buildings and doors.. 


Bu sırada görmüş olduğunuz çoğu mağazanın sahipleri veya çalışanları Türk! Çok şaşırmıştım tamam daha öncesinde başka yerlerde de Türklerle karşılaştık ama bu kadar sık ve aynı yerde toplanmış olmaları beni şaşırttı.. Hatta birisinde Türk olduklarını çalan şarkıdan anlamıştım gerçekten komikti.. Önce kulağınıza çok iyi bildiğiniz Türkçe bir şarkı geliyor sonra bir bakıyorsunuz biri şarkıyı mırıldanıyor :) Akabinde gelişen konuşmalar tahmin edilesi :)

Most of the owners of this side's shops were Turks. I was surprised when I noticed. Bu mağazada böyle belki onlarca raf vardı çok küçük bir mekandı ama tıklım tıklımdı her bakımdan! Aslında tek tek bakıldığında gerçekten! çok hoş şeyler var ama hepsi o kadar bir araya getirilmiş ki insanın gözünü yoruyor ve hepsi renk renk dizildiği için bütün olarak algılıyorsunuz.. En beğendiğim mağazalardan biriydi ama..

This shop was my one of the favorites.. There was maybe 10 more racks like this.. Because of arranging of jewels it was exhausting even observing..Elbise , hırka ve çanta Twist - Ayakkabılar Atmosphere

Dress , cardigan and bag Twist - Shoes Atmosphere
Enhanced by Zemanta